obr4share

Posádka

MINI | INVELT

Václav Pech

Narozen: 3. prosince 1976
Národnost: česká
Stav: svobodný
Adresa: Plzeň 
První závod: 1996 
Záliby: motor sport, squash  

 Ruce ve tvaru Z 

Pozdrav Pozdrav týmu a Vaška
při odjezdu ze servisu
 Závodění mě baví stále víc a víc. Abych byl za volantem spokojený musím vědět, že umím vyždímat z auta maximum. Pokud ne, je třeba zlepšit přípravu. Po přesednutí do Mini, jsem začal zažívat jinou dimenzi závodění. Vůz má neuvěřitelné jízdní vlastnosti a hranice přilnavosti, je dál než jsem byl do teď zvyklý. Závod od závodu propadám více kouzlu Mini.
 

Petr Uhel

Narozen: 8. prosince 1976
Národnost: česká
Stav: svobodný
Adresa: Plzeň
První závod: 1996
Záliby: motor sport, házená, fotbal

 

Měl jsem obavy, zda se s Vencou do Miníka vejdeme, ale paradoxně je to uvnitř největší závoďák, se kterým jsme jeli. Na erzetách se pohybuje neuvěřitelně rychle i oproti silnějším vozům, které jsem zažil, poznám to z frekvence mého čtení rozpisu, který musím místy upravovat tak, abych všechny informace řekl včas. Každému bych přál zážitek ze závodní jízdy v Mini, je to něco nepopsatelného

 

 

Na této planetě by se dali spočítat na prstech jedné ruky lidé, kteří se mohou pochlubit tím, že v přímém souboji muže proti muži na trati rally porazili sedminásobného mistra světa Sebastiena Loeba. Václav Pech je jedním z nich...  Za svou dvanáctiletou kariéru tento plzeňský rodák nasbíral úctyhodnou  řádku titulů - 5 titulů absolutního mistra ČR, dva tituly mistra ČR ve sprint rally, tři tituly mistra Slovenské republiky v rally a také pět titulů mistra střední Evropy v rally.

 

Václav Pech začal svoji kariéru soutěžního jezdce ve dvaceti letech za volantem historika Škody 1000 MB a od první soutěže až do dnešního dne sedá vedle něho na sedadlo spolujezdce Petr Uhel, jeho dlouholetý kamarád.