obr4share

Václav Pech jun. s MINI míří ze Sosnové na PrahuMINI S2000:

Čerstvě korunovaný mistr ČR v rallye Václav Pech jun. v Sosnové bavil diváky a chystá se na Pražský Rallysprint.

 

XII. Setkání mistrů o uplynulém víkendu hostilo špičku českých soutěžních jezdců rallye, které doplnili skvělí autokrosaři a rallycrossaři. Pro celý EuroOil - invelt team je účast na této akci vždy prestižní záležitostí a je zde důležitým úkolem pobavit i přihlížející tisíce diváků. Václavu Pechovi jun. s MINI John Cooper Works WRC se podařilo probojovat do finálové jízdy. „Po oba dny bylo velmi příjemné počasí a obrovské množství fanoušků obléhalo servisní stanoviště. Konkurence byla opravdu hodně silná. Splnil jsem si cíl postupem do finálové jízdy, ale tam byl na Fordu WRC rychlejší Štěpán Vojtěch," řekl v cíli XII. Setkání mistrů Václav Pech jun.

 

EuroOil - invelt team se přesune v následujících dnech ze Sosnové do Prahy, kde se uskuteční další ročník populárního Pražského Rallysprintu. „Pořadatel slibuje z větší části šotolinovou trať, což je u nás ojedinělé. Těším se na svezení a rozevlátý styl, kterým se na šotolině musí jezdit. Pro diváky bude příjemné, že uvidí vše na jednom místě z tribun chuchelského dostihového závodiště a nemusí se nikam přesouvat. Zároveň Vás zveme do našeho servisního zázemí," zve za EuroOil - invelt team čerstvý absolutní mistr České republiky v rallye Václav Pech jun.

 

Pražský Rallysprint odstartuje ve Velké Chuchli už tuto sobotu 30. listopadu 2013 v 10.00 hod a na startu se opět sejde velmi slušná konkurence soutěžních jezdců z ČR, ale i ze zahraničí. Cíl je naplánovaný na 15.20 hod.