obr4share

FAN CLUB

MINI | INVELT

Fanclub Václava Pecha vznikal postupně. S myšlenkou, jak jednoho z nejlepších pilotů současnosti podpořit, přišel pan Tomáš Germek, který je do dnešního dne „tahounem" tohoto úžasného projektu. Jak Tomáš říká, vývoj a přerod Fanclubu byl postupný. V samém počátku existoval pouze Blog věnovaný Ášínovi s cílem poskytovat informace z první ruky. Tento blog byl založen začátkem Září 2010. Postupem času se spolupráce upevňovala na základě oboustranné spokojenosti a tato spolupráce vedla k přerodu blogu na samostatné stránky a Fanclub jako takový. V neposlední řadě byl důvodem i velký zájem ostatních fandů posádky Pech / Uhel, někde se sdružovat a čerpat informace, na což již samotný blog nestačil. Fan club Václava Pecha byl  v jeho dnešní podobě založen 15.9.2010 a do dnešního dne je jediným místem, kde naleznete nejvíce fotografií Ášína a celeho týmu tak jak šel čas.

 

Aktuálně Fan club sdružuje na 140 členů, kteří se aktivně podílejí na jeho neustálém budování. Je místem, kde se fandové „scházejí" vyměňují si informace, sdílejí své zážitky, fotografie i videa ze závodů, domlouvají si přesná místa u tratí kde se setkají a především, vznikají nová přátelství založená na vášni pro rallye a Vencu Pecha. O tom, že se jedná o skupinu opravdových fanoušků svědčí i fakt, že někteří z nich mají Ášínův podpis vypálený i na kapotě svých vozů. Členové Fan clubu Václava Pecha pak mají, samozřejmě, nadstandardní vztahy i s celým naším týmem a Vašek si i během závodů vždy najde čas na pár slov se svými fandy.

 

Fan club na svých stránkách pořádá i různé soutěže. Pro letošní rok je vyhlášena fotografická soutěž, takže pokud se chcete přidat, neváhejte a pokračujte dále. Odvažte se být MINI.